top of page

…porada prawna, mediacja, e-learning czyli newsy na “pokładzie” Familiaris

Gdzie jak nie u Nas – kompaktowo, profesjonalnie, prosto: co łączy porady prawne z metodami mediacji ich celowością i skutecznością, a e-learningiem? Pan Mariusz Trela opowie o tym najlepiej:

Wszystko TO dla współpracy w szeroko rozumianym spektrum. Do zespołu koordynatorów Familiaris dołącza Pan Mariusz Trela, który specjalizuje się w sprawach upadłościowych, restrukturyzacyjnych, windykacyjnych, gospodarczych z zakresu prawa handlowego i kontraktowego. Doradza i reprezentuje również w procesach w sprawach rodzinnych i spadkowych. Jest mediatorem w sprawach cywilnych i gospodarczych, a także wykładowcą i trenerem. Współpracuje z uczelniami wyższymi oraz organizacjami otoczenia biznesu. Jest założycielem Fundacji Dobra w Toruniu. Coach kryzysowy pomagający w wyjściu z kryzysu psychologicznego.

Uprawnienia i wieloletnie doświadczenie Pana Mariusza definiują Jego fachowości i umiejętności w zakresie porad prawnych jak i strefy szkoleniowej. Pozwala to na podjęcie współpracy w zakresie:

➡️ pomoc prawną we wszelkich sprawach, w jakich Polacy przebywający na terenie Niemiec jej potrzebują, w szczególności:

– reprezentowanie przed sądami i organami administracji publicznej

– rozwiązywanie konfliktów w drodze mediacji

➡️ przygotowania mediatorów z pośród doradców rodzinnych naszych poradni, wsparcie mediatorów, superwizja i doskonalenie umiejętności przeszkolonych już mediatorów

➡️udostępnienie materiałów teoretycznych w zakresie wymaganym dla mediatorów na platformie e-learningowej, co pozwoli ograniczyć szkolenie w realu jedynie do warsztatów z udziałem kursantów

Dziękujemy Panu Mariuszowi Trela i jego współpracownikom za chęć współpracy i troskę o sprawy rodziny polonijnej.

1 wyświetlenie0 komentarzy

Powiązane posty

Zobacz wszystkie

Comments


Post: Blog2_Post
bottom of page