top of page

Dobrze, że jesteś! Czekaliśmy właśnie na Ciebie!

Człowiek może w konsekwencji zrealizować samego siebie tylko wtedy, gdy spełni misję do której został powołany… Georg Picht

Wiemy dobrze, że życiu nie ma przypadków, bo one zdarzają się tylko w gramatyce. Cieszymy się, że wszedłeś na naszą platformę internetową. Wraz z zespołem kompetentnych ludzi chcemy zaprosić Cię do portalu poświęconego problematyce rodziny, małżeństwa, odkrywania własnego powołania, szukania wsparcia.

Jednym z postulatów Polskiej Rady Duszpasterskiej Europy Zachodniej obradującej we wrześniu 2019 r. było ożywienie Duszpasterstwa Rodzin oraz promocja poradnictwa rodzinnego. Dlatego pojawiła się ta platforma internetowa. Dzięki tej stronie uzyskasz aktualne informacje o kursach, poradniach, doradcach, szkoleniach, inicjatywach duszpasterstwa małżeństw i rodzin, a także aplikacji i programów w Polskiej Misji Katolickiej w Niemczech. Oprócz wielu materiałów służących formacji rodziców, starszych i małżeństw będzie można uzyskać za pośrednictwem tego portalu konkretne odpowiedzi na pytania, które dotyczą Twojego życia lub życia Twoich bliskich. Ta strona ma być pomocą w wielu kwestiach poświęconych życiu małżeńskiemu i rodzinnemu. Jesteśmy tu właśnie dla Ciebie.

Dobrze, że jesteś! Czekaliśmy właśnie na Ciebie!

0 wyświetleń0 komentarzy

Powiązane posty

Zobacz wszystkie

Komentarze


Post: Blog2_Post
bottom of page