top of page

śr., 19 lip

|

Karciarnia

Karciarnia

Matka Polka na emigracji, czyli o macierzyństwie i wychowywaniu potomstwa – 3 Karty P – Prokreacja, Potomstwo, Pokolenia / Paulina

Rejestracja jest zamknięta
Zobacz inne wydarzenia
Karciarnia
Karciarnia

Kiedy

19 lip 2023, 20:00 – 21:30

Karciarnia

Info

To grupa wsparcia dla kobiet na emigracji, miejsce spotkań online i offline, gdzie kobiety mogą dzielić się swoimi przeżyciami i doświadczeniami związanymi z życiem w nowym kraju. Spotkania te są zasadniczo zamknięte i oferują bezpieczne miejsce do rozmowy i wzajemnego wsparcia.Podczas tych spotkań obowiązują pewne zasady, takie jak dyskrecja, szacunek, lojalność i zaufanie. Są one niezbędne, aby stworzyć przyjazną atmosferę, w której każda kobieta może otwarcie mówić o swoich problemach i uzyskać wsparcie od innych.

Tematy, które są podejmowane podczas spotkań, dotyczą różnych aspektów życia na emigracji, takich jak adaptacja do nowego kraju, nawiązywanie nowych przyjaźni, radzenie sobie z tęsknotą za rodziną i przyjaciółmi oraz znajdowanie sposobów na zachowanie swojej tożsamości i kultury w obcym miejscu.Każda z kobiet, które biorą udział w spotkaniach, jest inna, ale wszystkie one mają wspólne tematy, o których chcą rozmawiać. "Familiaris" stwarza przyjazną atmosferę do rozmów i umożliwia kobietom dzielenie się swoimi doświadczeniami i radzenie sobie z wyzwaniami, jakie stawia przed nimi życie na emigracji.

udostepnij!

Info. o wydarzeniu: Events
bottom of page