top of page

pt., 10 lis

|

Freiburg im Breisgau

III Konferencja naukowa "Familiaris" -Dni Rodziny Polonijnej

Spotkanie Polonii i Polaków za granicą Spektrum Emigracji 3 T Tradycja - Tożsamość - Tolerancja

Rejestracja jest zamknięta
Zobacz inne wydarzenia
III Konferencja naukowa "Familiaris" -Dni Rodziny Polonijnej
III Konferencja naukowa "Familiaris" -Dni Rodziny Polonijnej

Kiedy

10 lis 2023, 14:00 – 12 lis 2023, 17:00

Freiburg im Breisgau, Breisacher Str. 119, 79110 Freiburg im Breisgau, Niemcy

Info

Szanowni Państwo,

Mamy zaszczyt serdecznie Was zaprosić na wyjątkowe wydarzenie, które obchodzić będziemy w duchu patriotyzmu, wolności i niepodległości - "Spotkanie Polonii i Polaków za granicą - Niepodległa".

Data: 10-12 listopada 2023 roku

Lokalizacja: Sala Polskiej Misji Katolickiej, Breisacherstraße 119, Freiburg im Breisgau

Wkrótce na tej stronie pojawi się szczegółowy harmonogram wydarzenia!

W programie m.in:

 •     Panel wykładowy (online/offline)
 •     Warsztaty
 •     Ankieta
 •     Debaty
 •     Koncert
 •     Wystawa
 •     Spotkanie seniorów
 •     Konkurs dla dzieci
 •     Gry patriotyczne
 •     Poczęstunek

Aby potwierdzić swoją obecność, prosimy o wysłanie swojego imienia, nazwiska oraz adresu e-mail poprzez formularz kontaktowy znajdujący się pod przyciskiem "zapisy". Dodatkowo, prosimy o podanie ilości osób (dorosłych i dzieci).

Myślami przewodnimi tego spotkania będą "Spektrum Emigracji 3T" - Tradycja, Tożsamość i Tolerancja. To tematy, które chcemy zgłębić i omówić wspólnie z Wami, aby zrozumieć nasze dziedzictwo i dążyć do jeszcze silniejszej wspólnoty. Ten czas spędzony razem będzie naszym hołdem dla Niepodległej i okazją do uczczenia naszych korzeni i wspólnej historii.

Serdecznie zapraszamy,

Team Familiaris

**REGULAMIN UCZESTNICTWA:

Zgoda na Publikację Wizerunku Wszystkich Uczestników, Włącznie z Dziećmi, na Mediach Społecznościowych Stowarzyszenia Familiaris:

Uczestnicząc w wydarzeniach organizowanych przez Stowarzyszenie Familiaris, wyrażacie Państwo zgodę na publikację Waszego wizerunku na naszych kanałach mediów społecznościowych. Jesteśmy wdzięczni za Waszą obecność na naszych spotkaniach i wydarzeniach, a Wasz udział jest niezwykle ważny dla naszej społeczności.

Chcemy promować nasze wartości oraz cele, które jako stowarzyszenie stawiamy sobie za zadanie, i Wasza obecność pomaga nam w osiągnięciu tego celu. Zdjęcia i filmy, na których możecie się znaleźć, będą wykorzystywane wyłącznie w celach informacyjnych i promocyjnych związanych z działalnością Stowarzyszenia Familiaris.

Zapewniamy, że Wasza prywatność oraz bezpieczeństwo są dla nas priorytetem, dlatego również zwracamy uwagę na to, aby publikowane treści były odpowiednio moderowane i chronione. Jednakże, jeśli macie Państwo jakiekolwiek wątpliwości lub zastrzeżenia związane z publikacją swojego wizerunku, prosimy o niezwłoczny kontakt z nami.

Więcej informacji na temat naszej działalności oraz polityki prywatności można znaleźć na naszej stronie internetowej: www.familiaris.org.

Dziękujemy za Wasze zaufanie i współpracę w budowaniu wspólnoty Stowarzyszenia Familiaris.

udostepnij!

Info. o wydarzeniu: Events
bottom of page