top of page

Randka Małżeńska: Widzieć Osądzić Działać

Bardzo wiele jest małżeństw, które nie potrafią ze sobą rozmawiać. Między innymi z tego powodu powstał Projekt Randka Małżeńska. Jego celem jest pokazanie, jak ważnym Skarbem jest Małżeństwo i co robić, aby z niego czerpać, ubogacać je…

Ciekawa i ważna inicjatywa, która powstała w ramach wspólnoty Domowego Kościoła – Projekt Randka Małżeńska. Tak naprawdę Randka małżeńska to Warsztat multimedialny i Aplikacja, która ma być dla małżeństw drogowskazem i pomocą w przeprowadzeniu dialogu małżeńskiego. W osobistej pracy nad sobą ludzie mają opierać się na ewangelicznej rewizji życia. Aplikacja ma pomóc ludziom zdobyć nawyk do pracy nad sobą według ewangelicznej rewizji życia: Widzieć Osądzić Działać Jako metodę pracy/rozmowy w małżeństwie proponuje się przeprowadzenie moderowanego dialogu małżeńskiego.

Premiera Warsztatu i Aplikacji odbyła się w dniu 12.12.2020 r. na szkoleniu on line, po którym uczestnicy tego szkolenia otrzymali dostęp do pobrania warsztatu i aplikacji.

Organizatorzy- wspólnota Domowego Kościoła- poszukują animatorów/moderatorów /koordynatorów, którzy poznają ten projekt, aby w lutym zrobić akcję związaną ze 100-leciem urodzin Założyciela.

Taka randka małżeńska trafia się raz na 100 lat! Przed nami 100-lecie urodzin Księdza Franciszka Blachnickiego. A skoro urodziny, to przydałby się prezent. Założycielowi DK zależało na małżeństwach. Nie wszyscy mają umiejętność / śmiałość / możliwość / pomysł / chęć pracy, czy chociażby przyglądania się swojemu małżeństwu. Zacznijmy…

Prezentacja https://randkamalzenska.pl/prezentacja

Szkolenie https://randkamalzenska.pl/projekt/webinar/

Zachęcamy do pobierania, instalowania i podawania dalej aplikacji Randka Małżeńska. Poniżej linki do aplikacji w sklepach GooglePlay i AppStore:

https://play.google.com/store/apps/details?id=pl.x25.app40dni&gl=PL

https://apps.apple.com/pl/app/randka-malzenska/id1539123242?l=pl

0 wyświetleń0 komentarzy

Powiązane posty

Zobacz wszystkie
Post: Blog2_Post
bottom of page