top of page

Prośba o darowiznę dla „Familiaris”

„Przyszłość ludzkości idzie poprzez rodzinę! Jest zatem rzeczą nieodzowną i naglącą, aby każdy człowiek dobrej woli zaangażował się w sprawę ratowania i popierania wartości i potrzeb rodziny” Jan Paweł II, Familiaris Consortio, 86

Szanowni Państwo!

Od listopada 2019 r. działa Poradnia „Familiaris”.  W duchu papieża Franciszka podejmujemy dyskretną posługę towarzyszenia rodzinom w drodze „by powiedzieć małżonkom: Kościół jest z wami, Pan jest blisko was, chcemy pomóc wam zachować dar, który otrzymaliście”. 

„Familiaris” uwzględniając uwarunkowania ponadnarodowe, międzywyznaniowe i ponadkulturowe działa nieodpłatnie oferując pomoc dla osób poszukujących porady. Wspieramy osoby starsze i samotne, uczymy narzeczonych, pomagamy małżeństwom, chronimy młodzież i dzieci, szukamy dróg wyjścia z kryzysu. Pomagamy materialnie najbardziej potrzebującym. Organizujemy szkolenia dla przyszłych pracowników, dbamy o podnoszenie kwalifikacji doradców rodzinnych jak również o wystarczającą liczbę poradni rodzinnych.

W tych wszystkich wymiarach pracy potrzebujemy Waszej pomocy, dzięki której możemy prowadzić naszą działalność. Dlatego też zwracamy się do Was z apelem: uprzejmie prosimy, w miarę własnych możliwości, o przekazanie darowizny, która pomoże współtworzyć projekt „Familiaris”.Bądźcie z nami promotorami Rodziny Polonijnej!

Działamy jako stowarzyszenie użyteczności publicznej. Na życzenie wystawiamy potwierdzenie ofiary dla celów podatkowych.

Dziękujemy za Waszą pomoc i otwarte serce!

Familiaris e.V.

IBAN: DE41680900000044512300

BIC: GENODE61FR1

Paypal:poradniapmk@gmail.com

0 wyświetleń0 komentarzy

Powiązane posty

Zobacz wszystkie

Comments


Post: Blog2_Post
bottom of page