top of page

Kongres Młodzieży Polonijnej live: JA+TY=MY

W związku ze świętem zakochanych, tematyka kolejnego Kongresu Młodzieży Polonijnej online poświęcona będzie relacjom miłosnym. Gościem będą państwo Gomułkowie znani również jako Początek Wieczności, niesamowicie radosne i promienne małżeństwo. Dadzą oni świadectwo swojej miłości w pragnieniu dzielenia się dobrem z innymi. „Dotąd dwoje, lecz jeszcze jedno, odtąd jedno, chociaż nadal dwoje.” Słowa Jana Pawła II będą naszą myślą przewodnią w zbliżającym się spotkaniu.

Oprócz naszych wspaniałych gości Moniki i Marcina Gomułków jak i wspólnoty “Oblubienica” podczas naszego spotkania usłyszymy dwa wyjątkowe świadectwa dwóch par przygotowujących się do Sakramentu Małżeństwa.Ania i João oraz Asia i Kevin podzielą się z nami swoim doświadczeniem miłości.

Ania i João uwielbiają podróże. Poznali się w Japonii, a po skończeniu studiów pracowali zdalnie i podróżowali dwa lata. Niedawno przeprowadzili się do Warszawy a w lipcu biorą ślub. Ania prowadzi agencje dla freelancerów i aspiruję na stanowisko analityka biznesowego. W wolnym czasie zajmuje się prowadzeniem podcastu Zapytaj Boga Dlaczego. João to pasjonat piłki nożnej, przedsiębiorca, i inwestor. Wolny czas spędza na czytaniu i pewnego dnia chciałby napisać swoją książkę.

Asia i Kevin poznali się we wspólnocie Grupa Modlitewna Orły a zaprzyjaźnili się na pielgrzymce na Jasną Górę. We wrześniu zawrą Sakrament Małżeństwa i nie mogą się doczekać wspólnego dążenia do świętości. Mieszkają w Niemczech w Hannoverze i Bielefeldzie. Ich wspólnym marzeniem jest założenie Domu Modlitwy 24/7. Asia jest coachem chrześcijańskim i studiuje psychologię. Jest wielką fanką organizowania wydarzeń na Chwałę Bożą. Kevin studiuje zarządzanie i pracuje w marketingu. Jest wielkim fanem piłki nożnej.

Zapraszamy serdecznie!

0 wyświetleń0 komentarzy

Powiązane posty

Zobacz wszystkie

Comentarios


Post: Blog2_Post
bottom of page