top of page

III Kongres Młodzieży Polonijnej LIVE

W sobotę 12 grudnia znów spotkamy się na Kongresie Młodzieży Polonijnej online, jak zwykle w godzinach od 15:00 do 18:00 czasu polskiego. Już teraz Was zapraszamy bardzo serdecznie.

Podczas najbliższego spotkania będziemy mówić i dyskutować o miłości bliźniego w przestrzeni społecznej. Do tego zachęca nas ostatnia encyklika papieża Franciszka Frattelli tutti, a także różne problemy społeczne pojawiające się i w Polsce, i w krajach, w których żyjemy.

Wśród poruszanych tematów pojawią się: tolerancja- równość- integracja ze środowiskiem, w którym żyjemy – obojętność- radykalizm.

Jeśli macie uwagi i propozycje do tych tematów lub chcecie zaproponować coś nowego, to piszcie na adres e-mail: kongresmlodziezypolonijnej@gmail.com

Weźmiemy je pod uwagę tak by spotkanie kongresowe było dla Was jak najbardziej interesujące i odpowiadało na Wasze zapotrzebowania.

Trzymajcie się zdrowo! Módlmy się za siebie nawzajem i za naszą Ojczyznę w tych trudnych chwilach napięcia społecznego.

Bp Wiesław Lechowicz

Kevin, Asia, Patrycja, Sara, Ania, ….

Czwarty odcinek podcastu Zapytaj Boga Dlaczego, którego współtwórcą jest Delegat KEP ds. Duszpasterstwa Emigracji Polskiej – Ksiądz Biskup Wiesław Lechowicz

Odcinek czwarty – Ja i Ty, My i Wy (cz. 1/2)1) Czas przewyższa przestrzeń 2) Jedność przeważa nad konfliktem

Zapraszamy do subskrybowania i słuchania


👉

👉

👉

👉
0 wyświetleń0 komentarzy

Powiązane posty

Zobacz wszystkie

Comentarios


Post: Blog2_Post
bottom of page